Rzuty

Muza
Rzut parter
Muza
Rzut poddasze
Muza
Rzut działki

Elewacje

Muza
Elewacja przód
Muza
Elewacja boczna
Muza
Elewacja boczna
Muza
Elewacja tył

Przekroje

Muza
Przekroje

Opis

Projekt Muza to dom z dachem dwuspadowym, który posiada użytkowe poddasze i został zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze domu Muza znajduje się pokój dzienny z jadalnią, wygodna kuchnia z podręczną spiżarnią, łazienka, garderoba, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Z pokoju dziennego projektu Muza mamy bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu. Na poddaszu są trzy pokoje, łazienka z wydzieloną pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Muza II oraz bez garażu - Muza III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus-Hańczak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 207 000 zł 144 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 373 000 zł 246 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.