Rzuty

Arseniusz II
Rzut parter
Arseniusz II
Rzut piętro
Arseniusz II
Rzut działki

Elewacje

Arseniusz II
Elewacja przód
Arseniusz II
Elewacja boczna
Arseniusz II
Elewacja boczna
Arseniusz II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Arseniusz II to ciekawy, nowoczesny dom piętrowy z garażem dwustanowiskowym. Jasne kolorystyka elewacji doskonale harmonizuje z ciepłą, drewnianą stolarką i grafitowym dachem. Strefa dzienna na parterze zlokalizowana została wokół kominka, którego walory podziwiać będzie można z dwóch stron. Zaprojektowana kuchnia jest jasna i ustawna. Umieszczona w przeszklonym wykuszu jadalnia swobodnie pomieści rodzinny stół. W prawym skrzydle domu zlokalizowano łazienkę, klatkę schodową i gabinet. Obok wiatrołapu zaprojektowano garderobę, przez którą przechodzi się do garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze zaplanowano trzy sypialnie (jedna z osobną łazienką) oraz łazienka z pralnią. Dom prezentuje się elegancko i nowocześnie. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Arseniusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 279 000 zł 223 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 456 000 zł 358 000 zł 333 000 zł
Elementy zewnętrzne 19 000 zł 15 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.