Rzuty

Dacjan
Rzut parter
Dacjan
Rzut piętro
Dacjan
Rzut działki

Elewacje

Dacjan
Elewacja przód
Dacjan
Elewacja boczna
Dacjan
Elewacja boczna
Dacjan
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dacjan to piętrowy dom jednorodzinny, zaprojektowany w miejskim stylu. Parter obejmuje wygodną strefę dzienną oraz garaż z przejściem do kotłowni. Tuż przy wiatrołapie umieszczono garderobę, która jednocześnie stanowi łącznik z garażem. Mieszkalna część parteru koncentruje się wokół kominka. Kuchnia uzupełniona została o praktyczną spiżarnię. Jadalnia łączy się przestrzennie z jasnym salonem. Pokój gościnny, z dyskretnym wejściem obok schodów, posiada osobne wyjście na taras. Na piętrze znajdują się ogólnodostępna łazienka, trzy wygodne pokoje oraz moduł dla Rodziców - z dużą sypialnią, garderobą i łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu - blacha.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 252 000 zł 192 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 425 000 zł 313 000 zł 297 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.