Rzuty

Oktawiusz IV
Rzut parter
Oktawiusz IV
Rzut poddasze
Oktawiusz IV
Rzut działki

Elewacje

Oktawiusz IV
Elewacja przód
Oktawiusz IV
Elewacja boczna
Oktawiusz IV
Elewacja boczna
Oktawiusz IV
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Oktawiusz IV to projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Bezpośrednio z wiatrołapu dostępna jest garderoba, przez którą przechodzi się dalej do kotłowni i następnie do garażu, uzupełnionego o pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim wyjściem na ogród. Część dzienna zlokalizowana jest wokół kominka. Salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Dodatkowo na parterze zaprojektowano gabinet, łazienkę i spiżarnię. Poddasze składa się ze wspólnej łazienki , dwóch pokoi oraz modułu dla Rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka). Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Oktawiusz III oraz w wersji o mniejszej szerokości budynku, ale podobnej funkcjonalności - z garażem dwustanowiskowym (Oktawiusz II) oraz jednostanowiskowym (Oktawiusz).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu z płyt g-k. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje - tynk strukturalny oraz okładzina drewniana. Pokrycie dachu dachówką cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 295 000 zł 260 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 455 000 zł 400 000 zł 373 000 zł
Elementy zewnętrzne 32 000 zł 28 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.