ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Lina to nowoczesny, piętrowy dom z dwustanowiskowym garażem. Prosta bryła podkreślona została okładziną z kamiennych płyt. Ich surowy charakter przełamuje stolarka okienna i panele wykończeniowe w ciepłych odcieniach drewna. Parter domu zajmuje przestronna strefa dzienna, obejmująca salon, jadalnię i dużą kuchnię. Warto podkreślić, że w kuchni, w ramach adaptacji, można wydzielić osobną spiżarnię (linia przerywana na rzucie parteru). Położony od strony ogrodu pokój świetnie sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla gości. Tuż obok zaprojektowano niewielką łazienkę oraz schody na piętro. Przestrzeń pod schodami wykorzystano jako schowek. Część gospodarcza domu dostępna jest bezpośrednio z wiatrołapu. Na piętrze zaplanowane zostały trzy ustawne sypialnie (jedna z osobną garderobą) oraz duża łazienka. Całość prezentuje się nowocześnie i elegancko. Projekt domu Lina idealnie spełni potrzeby rodziny 4-5-osobowej, która szuka domu o standardowej wielkości i klasycznym rozkładzie pomieszczeń.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na piętrze g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami kamiennymi oraz drewnianymi panelami wykończeniowymi. Pokrycie dachu membraną.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
254 000 zł 195 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
438 000 zł 331 000 zł 280 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
18 000 zł 13 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
87 600 zł 66 200 zł 56 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA125.5 m²
+ Powierzchnia garażu33.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.8 m²
Powierzchnia zabudowy145.7 m²
Kubatura netto528.3 m³
Powierzchnia dachu0.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego166.3 m²
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku7.2 m
Min. wymiary działki dł.24.12 m
Min. wymiary działki szer.20.22 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 732 zł 2 982 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-07-16 12:06

Witam, czy jest możliwa zmiana koncepcji dachu z płaskiego na kopertowy?
Witam Zmiana kształtu dachu jest możliwa do wykonania. Wybrany przez Państwa architekt lokalny może wprowadzić zmiany po zakupieniu katalogowej wersji projektu. Nasza pracownia jako autor projektu wyda wówczas bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne). Wycena i ustalenia dotyczące zmian odbywają się wówczas mailowo przed zakupieniem katalogowej wersji projektu.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-07-13 08:52

Witam, czy jest możliwa zmiana koncepcji dachu z płaskiego na kopertowy?

marta

+

2018-05-23 05:42

Dzis przyszedł nasz projekt LINA :-) Wszystko starannie opracowane ... Pozdrawiamy
Cieszymy się bardzo, że możemy spełniać oczekiwania naszych Klientów   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-05-22 16:55

Witam, czy jest już opracowany kosztorys dla tego projektu?
Witam Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Lina. Projekt powinien być gotowy w II połowie maja - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.   Pozdrawiam
Dzis przyszedł nasz projekt LINA :-) Wszystko starannie opracowane ... Pozdrawiamy

xxxxx

+

2018-03-26 06:39

Witam, czy jest już opracowany kosztorys dla tego projektu?
Witam   Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Lina. Projekt powinien być gotowy w II połowie maja - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.146.98.143
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×