Rzuty

Lina
Rzut parter
Lina
Rzut piętro
Lina
Rzut działki

Elewacje

Lina
Elewacja przód
Lina
Elewacja boczna
Lina
Elewacja boczna
Lina
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Lina to nowoczesny, piętrowy dom z dwustanowiskowym garażem. Prosta bryła podkreślona została okładziną z kamiennych płyt. Ich surowy charakter przełamuje stolarka okienna i panele wykończeniowe w ciepłych odcieniach drewna. Parter domu zajmuje przestronna strefa dzienna, obejmująca salon, jadalnię i dużą kuchnię. Warto podkreślić, że w kuchni, w ramach adaptacji, można wydzielić osobną spiżarnię (linia przerywana na rzucie parteru). Położony od strony ogrodu pokój świetnie sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla gości. Tuż obok zaprojektowano niewielką łazienkę oraz schody na piętro. Przestrzeń pod schodami wykorzystano jako schowek. Część gospodarcza domu dostępna jest bezpośrednio z wiatrołapu. Na piętrze zaplanowane zostały trzy ustawne sypialnie (jedna z osobną garderobą) oraz duża łazienka. Całość prezentuje się nowocześnie i elegancko. Projekt domu Lina idealnie spełni potrzeby rodziny 4-5-osobowej, która szuka domu o standardowej wielkości i klasycznym rozkładzie pomieszczeń.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na piętrze g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami kamiennymi oraz drewnianymi panelami wykończeniowymi. Pokrycie dachu membraną.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 254 000 zł 195 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 438 000 zł 331 000 zł 280 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.