Rzuty

Jeżyna III
Rzut parter
Jeżyna III
Rzut działki

Elewacje

Jeżyna III
Elewacja przód
Jeżyna III
Elewacja boczna
Jeżyna III
Elewacja boczna
Jeżyna III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Klasyczny dom parterowy z czterema sypialniami i dwustanowiskowym garażem. Jeżyna III będzie doskonałym wyborem dla 4-6-osobowej rodziny. Do wnętrza domu prowadzi szeroki podcień, zapewniający ochronę przed wiatrem i deszczem. Duży, wygodny wiatrołap ma miejsce na zabudowane szafy, co pomoże w utrzymaniu porządku w tym pomieszczeniu. W środku domu widać wyraźne rozdzielenie funkcji. Część dzienna zajmuje lewą stronę domu i obejmuje salon połączony z jadalnią i kuchnią. Taras z zewnętrznym kominkiem jest w dużej mierze zadaszony, co pozwoli korzystać z jego uroków nawet w gorszą pogodę. Całość uzupełniają spiżarnia oraz mała łazienka. W strefie prywatnej domowników architekci zaprojektowali cztery ustawne sypialnie i wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji o nieznacznie mniejszej powierzchni użytkowej i innym układzie pokoju dziennego - Jeżyna, oraz w wersji ze strychem do adaptacji - Jeżyna II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 314 000 zł 251 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 485 000 zł 383 000 zł 361 000 zł
Elementy zewnętrzne 35 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.