Rzuty

Kalypso
Rzut parter
Kalypso
Rzut działki

Elewacje

Kalypso
Elewacja przód
Kalypso
Elewacja boczna
Kalypso
Elewacja boczna
Kalypso
Elewacja tył

Przekroje

Kalypso
Przekroje

Opis

Atrakcyjny i funkcjonalny projekt domu Kalipso, to ciekawe połączenie nowoczesnej formy z komfortem. Parterowy dom Kalipso powstał z myślą o niedużej, 4-5-osobowej rodzinie. Projekt podzielony został na dwie strefy - ogólnodostępną i prywatną. Część ogólnodostępna obejmuje kuchnię i obszerną, jasną jadalnię z kominkiem połączoną z salonem, który posiada wyjście na taras od strony ogrodu. Istnieje możliwość zamknięcia kuchni. Z hallu wejściowego zapewniono dostęp do małej łazienki i kotłowni/pralni. W części prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładzina kamienną i panelami drewnianymi. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Ewelina Popowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 204 000 zł 140 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 345 000 zł 231 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.