Rzuty

Nataniel
Rzut parter
Nataniel
Rzut piętro
Nataniel
Rzut działki

Elewacje

Nataniel
Elewacja przód
Nataniel
Elewacja boczna
Nataniel
Elewacja boczna
Nataniel
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Elegancki i przytulny projekt domu jednorodzinnego Nataniel został zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. To typowy dom na wąską działkę. Przedsionek prowadzi do przestronnej strefy dziennej. Tutaj kuchnia łączy się z jadalnią i salonem w jednej linii. Atrakcją jest urokliwy kominek, który ogrzeje dom w chłodne wieczory. W głębi domu, z dala od codziennych hałasów znajduje się zamknięty pokój z sąsiadującą ogólnodostępną łazienką. To idealne miejsce na urządzenie pokoju dla seniora lub gabinetu dla Pana/Pani domu. Na górze zaprojektowane zostały dwie sypialnie o podobnej wielkości oraz przestronna sypialnia Gospodarzy z osobną garderobą i ciekawym, szerokim oknem. Duża, wygodna łazienka jest poszerzona o pralnię. Przeszkolone okna w salonie prowadzą na taras, znakomite miejsce odpoczynku nie tylko w upalne dni. Dom jest praktyczny w użytkowaniu i niezwykle wygodny, a zawdzięcza to przemyślanemu rozplanowaniu powierzchni. Dzięki pełnym uroku niebanalnym rozwiązaniom architektonicznym utrzymany jest w oryginalnym stylu. Projekt dostępny jest w zwężonej wersji: bez garażu - Natan, z garażem - Natan 1G a także w wersji bez okapu - Natan II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.