Rzuty

Ametyst
Rzut parter
Ametyst
Rzut poddasza
Ametyst
Rzut działki

Elewacje

Ametyst
Elewacja przód
Ametyst
Elewacja boczna
Ametyst
Elewacja boczna
Ametyst
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ametyst to uroczy dom o małej powierzchni użytkowej. Wyróżnia się nietypowym układem funkcjonalnym. Serce domu to wysoki salon (połączony z kuchnią i jadalnią) z widokiem na antresolę. Na parterze zaplanowano także łazienkę, dwa pokoje oraz kotłownię. Na górnym poziomie znajduje się antresola z możliwością wydzielenia z niej w ramach adaptacji biblioteczki oraz dużej sypialni. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Ametyst II oraz z poddaszem użytkowym - Ametyst III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop drewniany belkowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 202 000 zł 158 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 350 000 zł 272 000 zł 215 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.