Rzuty

Galaktyka III p
Rzut piwnica
Galaktyka III p
Rzut parter
Galaktyka III p
Rzut poddasze
Galaktyka III p
Rzut działki

Elewacje

Galaktyka III p
Elewacja przód
Galaktyka III p
Elewacja boczna
Galaktyka III p
Elewacja boczna
Galaktyka III p
Elewacja tył

Przekroje

Galaktyka III p
Przekroje

Opis

Galaktyka III z piwnicą to dom idealnie pasujący na wąską działkę. Projekt domu Galaktyka III p z poddaszem użytkowym, zaprojektowano na potrzeby 4-5-osobowej rodziny. W piwnicy zlokalizowano część gospodarczą: pralnię, kotłownię oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze znajduje się część dzienna z wydzielonym salonem, jadalnią w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni oraz gabinet. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami i ogólnodostępną łazienką. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Galaktyka I, w wersji z garażem dwustanowiskowym - Galaktyka II oraz wersji bez podpiwniczenia - Galaktyka III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków betonu komórkowego. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Aleksandra Sówka

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 170 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 414 000 zł 276 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.