Rzuty

Stokrotka
Rzut parter
Stokrotka
Rzut działki

Elewacje

Stokrotka
Elewacja przód
Stokrotka
Elewacja boczna
Stokrotka
Elewacja boczna
Stokrotka
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Stokrotka to stosunkowo nieduży, ale wygodny dom parterowy z podwójnym garażem. Projekt ten wpadnie w oko 4-5-osobowej rodzinie, szukającej stonowanego domu. Układ funkcjonalny tradycyjnie jest podzielony na trzy strefy. W części dziennej odnajdziemy ustawny salon połączony przestrzennie z jadalnią oraz otwartą kuchnię, która uzupełniona została o spiżarnię. Dyskretnie ulokowana w hallu toaleta dla gości dopełni całości. Część prywatna domowników jest odizolowana od strefy dziennej, przez co zapewni ciszę i spokój podczas wypoczynku czy nauki. Trzy sypialnie położone są od strony ogrodowej. Pokój Rodziców posiada bezpośrednie wyjście na taras. Dodatkowo zaprojektowano wspólną łazienkę oraz pralnię. Część gospodarcza obejmuje kotłownię (w wejściem od wiatrołapu) oraz duży, dwustanowiskowy garaż. Projekt jest również dostępny w wersji o większej powierzchni użytkowej - Stokrotka II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 282 000 zł 217 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 470 000 zł 356 000 zł 336 000 zł
Elementy zewnętrzne 24 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.