Rzuty

Konstancja
Rzut parter
Konstancja
Rzut poddasze
Konstancja
Rzut działki

Elewacje

Konstancja
Elewacja przód
Konstancja
Elewacja boczna
Konstancja
Elewacja boczna
Konstancja
Elewacja tył

Przekroje

Konstancja
Przekroje

Opis

Projekt domu Konstancja to zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce budynek z użytkowym poddaszem, który z pewnością spełni oczekiwania 4-6-osobowej rodziny. Piękne połączenie na elewacjach jasnego tynku z ciepłą barwą drewnianej okładziny oraz prostokątne lukarny sprawią, że dom ten będzie się wyrózniać z otoczenia. Dodatkowym atutem są duże przeszklenia w części południowej domu, gwarantujące maksymalne wykorzystanie naturalnego światła dziennego oraz energii słonecznej. Na parterze domu znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz łazienka. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, wygodna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt domu Konstancja dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Konstancja II oraz bez garażu - Konstancja III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 231 000 zł 167 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 405 000 zł 282 000 zł 265 000 zł
Elementy zewnętrzne 25 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.