Rzuty

Jarzębina II
Rzut parter
Jarzębina II
Rzut poddasze
Jarzębina II
Rzut działki

Elewacje

Jarzębina II
Elewacja przód
Jarzębina II
Elewacja boczna
Jarzębina II
Elewacja boczna
Jarzębina II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Jarzębina II to duży dom z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, z salonem połączonym z jadalnią i kuchnią. Umiejscowiona tuż przy kuchni spiżarnia świetnie sprawdzi się jako schowek. Z prawej strony domu zaplanowano łazienkę oraz pokój. Z racji takiego położenia doskonale sprawdzi się on jako zaciszny gabinet lub pokój dla Seniora. Uzupełnienie parteru to dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie (jedna z osobną łazienką), pralnia i wspólna łazienka z wyjściem na balkon. Projekt dostępny jest w wersji z innym układem pomieszczeń - Jarzębina IV, oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej i garażem jednostanowiskowym - Jarzębina i Jarzębina III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 268 000 zł 214 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 469 000 zł 365 000 zł 347 000 zł
Elementy zewnętrzne 29 000 zł 23 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.