ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem przeznaczony dla cztero-, sześcioosobowej rodziny. Cały utrzymany jest w stonowanej gamie kolorystycznej. Częściowe wykończenie elewacji płytami włókno-cementowymi nadaje bryle ciekawego wyglądu. Główne wejście ulokowane na elewacji frontowej zostało ukryte pod niewielkim zadaszeniem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, pomiędzy którymi rozmieszczono pokoje. Niebanalny podział wnętrza otwiera wiatrołap z wydzielonym miejscem na szafę pod zabudowę. Obszerna strefa dzienna składająca się z kuchni, jadalni oraz salonu otwiera się na taras. Uzupełnieniem kuchni jest pojemna spiżarnia, która ucieszy każdą panią/pana domu. Strefa ogólnodostępna na parterze jest wyraźnie oddzielona od pokoju z łazienką. Ta część domu może stanowić własną przestrzeń dla seniora, lub wizytujących gości. Biorąc pod uwagę rozmiary domu, strefę prywatną, wolną od hałasów i codziennego zgiełku można zaaranżować na górze. Trzy ustawne sypialnie z łazienką zostały uzupełnione o dwie garderoby i strych. Przez pomieszczenie gospodarcze część mieszkalna łączy się z garażem jednostanowiskowym. Strych można zaadaptować na pomieszczenie mieszkalne w późniejszym etapie rozbudowy, wraz z rosnącymi potrzebami rodziny . Dom mimo znacznych rozmiarów, tworzy atmosferę przytulności i ciepła. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytami włókno - cementowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
223 000 zł 172 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
414 000 zł 308 000 zł 284 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
15 000 zł 10 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
82 800 zł 61 600 zł 56 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA148.5 m²
+ Powierzchnia garażu21.3 m²
+ Strych11.3 m²
Powierzchnia zabudowy146.8 m²
Kubatura netto552.9 m³
Powierzchnia dachu225.6 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.1 m
Min. wymiary działki dł.19.71 m
Min. wymiary działki szer.23.60 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 648 zł 2 898 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-12-03 08:51

13 godzin temu, Gość Justyna napisał: Witam, Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wysokości ścianki kolankowej na adres rusnak.js@gmail.com. Dziękuję
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2018-12-02 19:30

Witam, Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz wysokości ścianki kolankowej na adres rusnak.js@gmail.com. Dziękuję

Justyna

+

2018-03-19 08:47

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2018-03-18 21:34

poproszę o wysokośc ściankii kolankowej, oraz rysunki szczegółówe rzeczkowska.j@gmail.com

JR

+

2017-11-04 18:43

Witam, równiez poprosze o rysunki na adres e.wiedyska@gmail.com
witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.226.4.91
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×