Rzuty

Dunkan IV
Rzut parter
Dunkan IV
Rzut działki

Elewacje

Dunkan IV
Elewacja przód
Dunkan IV
Elewacja boczna
Dunkan IV
Elewacja boczna
Dunkan IV
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dunkan IV to przestronny, ciekawy dom parterowy. Bryła budynku podzielona jest na trzy części. Garaż stanowi wysunięty fragment z przodu budynku. Prawa część domu to strefa dzienna, oparta na planie prostokąta. Pięknie przeszklony salon stanowi jedną przestrzeń z jadalnią i kuchnią, której serce stanowi duża wyspa. W części nocnej znajdują się cztery pokoje, łazienka i pralnia. Należy podkreślić, że sypialnia Gospodarzy ma bezpośrednie wyjście na odosobniony taras, prywatną garderobę i łazienkę. Projekt dostępny jest w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej - Dunkan i Dunkan II oraz w wersjach z innym układem funkcjonalnym - Dunkan III i Dunkan V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków z betonu komórkowego, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 328 000 zł 289 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 509 000 zł 447 000 zł 412 000 zł
Elementy zewnętrzne 42 000 zł 37 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.