Rzuty

Megan
Rzut parter
Megan
Rzut poddasze
Megan
Rzut działki

Elewacje

Megan
Elewacja przód
Megan
Elewacja boczna
Megan
Elewacja boczna
Megan
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Megan to dom z użytkowym poddaszem, w klasycznym stylu, doskonały na wąskie działki. Na parterze zaplanowano strefę dzienną. Mocno przeszklony salon połączony jest z jadalnią. Kuchnia zaprojektowana została jak częściowo osobne pomieszczenie. W ramach adaptacji można ją zupełnie oddzielić od jadalni. W części komunikacyjnej parteru umieszczono wc i spiżarnię. Strefa nocna w całości znajduje się na poddaszu. Dwa pokoje, pralnia, duża łazienka i moduł dla rodziców, składający się z sypialni z wyjściem na spory taras, garderoby i prywatnej łazienki - taki układ zadowoli 4-5-osobową rodzinę. Projekt dostępny jest w wersji z czterema pokojami na poddaszu - Megan III oraz w wersji z pięcioma pokojami - Megan II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 302 000 zł 235 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 513 000 zł 396 000 zł 362 000 zł
Elementy zewnętrzne 36 000 zł 27 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.