ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Miły II to przestronny i wygodny budynek z użytkowym poddaszem, dedykowany dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze projektu domu Miły II znajdziemy: przestronny hall z odsłoniętą klatką schodową, pokój dzienny z jadalnią i wyjściem na zadaszony taras z kominkiem, kuchnia z dostępem, poprzez pom. gospodarcze, do garażu, łazienka oraz pokój gościnny/gabinet. Na poddaszu są trzy pokoje, w tym jeden z własną garderobą, ogólnodostępna łazienka, garderoba oraz obszerny strych. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Miły. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte okładziną klinkierową oraz tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Iwona Flak
 • Tomasz Flak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
275 000 zł 211 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
502 000 zł 372 000 zł 369 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
26 000 zł 19 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
100 400 zł 74 400 zł 73 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA150.7 m²
+ Powierzchnia garażu37.7 m²
+ Strych26.1 m²
Powierzchnia zabudowy162.5 m²
Kubatura netto589.1 m³
Powierzchnia dachu369.4 m²
Kąt nachylenia dachu48°
Wysokość budynku9.0 m
Min. wymiary działki dł.20.85 m
Min. wymiary działki szer.26.54 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-07-09 13:37

Zaczelismy w maju, wedlug umowy mielismy w lipcu juz miec stan surowy zamkniety ale ruszylo z opoznieniem :) ponizej linki do zdjec z placu boju   https://www.imageupload.co.uk/image/44hL https://www.imageupload.co.uk/image/44hj https://www.imageupload.co.uk/image/44hm https://www.imageupload.co.uk/image/44h7 https://www.imageupload.co.uk/image/44h9 https://www.imageupload.co.uk/image/44hF

Jarek L

+

2018-05-25 08:29

To dla odmiany zdjęcia z wiosny.
Dzień dobry. Mogłabym prosić zdjęcia z wewnątrz? ciekawa jestem jakiej wielkości są pomieszczenia. ewka_696@wp.pl Z góry serdecznie dziękuję :)

Ewelina

+

2018-05-11 05:17

Witam,   My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!
Witam. Jestem w trakcie stanu surowego otwartego, czy mógłbym prosic o kilka fotek  miły II?. Pisał pan że nie zmienialiście elewacji, czy udało się znalezc cos podobnego jak jest w projekcie? Proszę o kontakt na adres. 324213@wp.pl Dziekuję.
Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z zewnątrz i wewnątrz domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam :) ewka_696@wp.pl
Witam, czy koszt budowy stanu wykończonego jest taki jak w prognozach? Zastanawiamy się z mężem nam budowa tego projektu jednak obawiamy się o koszty. Czy Państwo kładli płytkę elewacyjną czy stawiali ściany metodą trójwarstwową (cegła klinkierowa zamiast płytek)?. Byłabym wdzięczna o przesłanie kilku zdj, co na pewno pozwoliłoby nam na lepsze podjęcie decyzji :) justyna.pacyna88@tlen.pl Z góry dziękuję.

Justyna

+

2018-04-26 11:14

Witam,   My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!
Witam. Jestem w trakcie stanu surowego otwartego, czy mógłbym prosic o kilka fotek  miły II?. Pisał pan że nie zmienialiście elewacji, czy udało się znalezc cos podobnego jak jest w projekcie? Proszę o kontakt na adres. 324213@wp.pl Dziekuję.
Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z zewnątrz i wewnątrz domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam :) ewka_696@wp.pl

Ewelina

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×