Rzuty

Driada
Rzut parter
Driada
Rzut poddasze
Driada
Rzut działki

Elewacje

Driada
Elewacja przód
Driada
Elewacja boczna
Driada
Elewacja boczna
Driada
Elewacja tył

Przekroje

Driada
Przekroje

Opis

Przestrzenny i komfortowy projekt domu Driada dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Dach dwuspadowy sprawił, że funkcjonalne i bardzo ustawne wnętrza na poddaszu zaspokoją oczekiwania wszystkich domowników. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna oraz gospodarcza. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami oraz ogólnodostępną łazienką i pralnią. Sypialnia rodziców posiada własną łazienkę i garderobę. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką działową kuchnię.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 240 000 zł 168 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 420 000 zł 284 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.