Rzuty

Tytus III
Rzut parter
Tytus III
Rzut poddasze
Tytus III
Rzut działki

Elewacje

Tytus III
Elewacja przód
Tytus III
Elewacja boczna
Tytus III
Elewacja boczna
Tytus III
Elewacja tył

Przekroje

Tytus III
Przekroje

Opis

Projekt domu Tytus III to propozycja dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej tradycyjnego domu z poddaszem, dwuspadowym dachem i garażem jednostanowiskowym. Duże i wygodne pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, dodatkowy gabinet na parterze oraz lukarna w nowoczesnym stylu to tylko nieliczne atuty projektu domu Tytus III. Na parterze znajduje się pokój dzienny z jadalnią, z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu. Kuchnia, toaleta oraz pokój gościnny/gabinet dopełniają funkcji mieszkalnej poziomu parteru w projekcie Tytus III. Pomieszczenie gospodarcze i garaż dostępne są poprzez wydzieloną spiżarnię. Na poddaszu są trzy sypialnie, łazienka, garderoba oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersjach bez lukarny: z garażem jednostanowiskowym - Tytus oraz z garażem dwustanowiskowym - Tytus II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus-Hańczak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 208 000 zł 143 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 374 000 zł 247 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.