Rzuty

Emilian II
Rzut parter
Emilian II
Rzut poddasze
Emilian II
Rzut działki

Elewacje

Emilian II
Elewacja przód
Emilian II
Elewacja boczna
Emilian II
Elewacja boczna
Emilian II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Emilian II to przestronny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w klasycznym stylu. Układ funkcjonalny obejmuje aż pięć pokoi, przez co projekt perfekcyjnie spełni potrzeby większej rodziny. Parter domu obejmuje otwartą strefę dzienną z dużym salonem, jadalnią i kuchnią. W strefie komunikacyjnej zaplanowano pokój z wyjściem na taras oraz łazienkę. Do części gospodarczej można przejść bezpośrednio z wiatrołapu. Warto podkreślić, że w projekcie Emilian II są dwa pomieszczenia gospodarcze (jedno z wyjściem na ogród) oraz wydzielone miejsce w garażu na rowery. Na poddaszu zaplanowana została część prywatna domowników. Obejmuje ona cztery sypialnie (w tym jedna z osobną garderobą i łazienką), wspólną łazienkę oraz pralnię. Projekt dostępny jest w wersji z garażem jednostanowiskowym - Emilian.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczna płyta stropowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 387 000 zł 307 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 630 000 zł 496 000 zł 450 000 zł
Elementy zewnętrzne 45 000 zł 34 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.