Rzuty

Gwiazdka II
Rzut parter
Gwiazdka II
Rzut poddasze
Gwiazdka II
Rzut działki

Elewacje

Gwiazdka II
Elewacja przód
Gwiazdka II
Elewacja boczna
Gwiazdka II
Elewacja boczna
Gwiazdka II
Elewacja tył

Przekroje

Gwiazdka II
Przekroje

Opis

Projekt domu Gwiazdka II z garażem dwustanowiskowym, został zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie ceniącej komfort i wygodę. Projekt Gwiazdka II jest domem o ciekawej bryle, z dachem wielospadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka, gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż z osobnym wejściem. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka z pralnią oraz garderoba. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Gwiazdka III oraz z garażem jednostanowiskowym - Gwiazdka I. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 192 000 zł 133 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 367 000 zł 242 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.