Rzuty

Atlanta II
Rzut parter
Atlanta II
Rzut poddasze
Atlanta II
Rzut działki

Elewacje

Atlanta II
Elewacja przód
Atlanta II
Elewacja boczna
Atlanta II
Elewacja boczna
Atlanta II
Elewacja tył

Przekroje

Atlanta II
Przekroje

Opis

Projekt domu Atlanta II to propozycja dla 4-5 osobowej rodziny ceniącej sobie proporcjonalną, zwartą bryłę zapewniającą maksymalny komfort i dużą przestrzeń gospodarczą. Na parterze zaprojektowano duży salon połączony wizualnie z wygodną jadalnią umieszczoną częściowo w wykuszu. Obszerna kuchnia daje wgląd w strefę wejściową podwórka i może zostać zamknięta dodatkowymi ścianami. Na parterze przewidziano dodatkowy pokój, wygodną łazienkę oraz spiżarnię z przejściem do dwustanowiskowego garażu i dużego pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu komfort zapewnią trzy przestronne sypialnie, łazienka oraz olbrzymi strych, który można użytkować jako dodatkowy pokój hobby, salę zabaw lub siłownię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlanta, bez garażu - Atlanta III oraz w wersjach z inną aranżacją parteru i poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Atlanta Nowa, z garażem dwustanowiskowym - Atlanta Nowa II oraz bez garażu - Atlanta Nowa III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienna. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 233 000 zł 161 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 418 000 zł 276 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.