ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Atlanta II to propozycja dla 4-5 osobowej rodziny ceniącej sobie proporcjonalną, zwartą bryłę zapewniającą maksymalny komfort i dużą przestrzeń gospodarczą. Na parterze zaprojektowano duży salon połączony wizualnie z wygodną jadalnią umieszczoną częściowo w wykuszu. Obszerna kuchnia daje wgląd w strefę wejściową podwórka i może zostać zamknięta dodatkowymi ścianami. Na parterze przewidziano dodatkowy pokój, wygodną łazienkę oraz spiżarnię z przejściem do dwustanowiskowego garażu i dużego pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu komfort zapewnią trzy przestronne sypialnie, łazienka oraz olbrzymi strych, który można użytkować jako dodatkowy pokój hobby, salę zabaw lub siłownię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Atlanta, bez garażu - Atlanta III oraz w wersjach z inną aranżacją parteru i poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Atlanta Nowa, z garażem dwustanowiskowym - Atlanta Nowa II oraz bez garażu - Atlanta Nowa III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienna. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Aldona Dymus

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
233 000 zł 161 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
418 000 zł 276 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
83 600 zł 55 200 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.2 m²
+ Powierzchnia garażu34.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze11.3 m²
+ Strych32.2 m²
Powierzchnia zabudowy155.8 m²
Kubatura netto634.3 m³
Powierzchnia dachu254.3 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.18.42 m
Min. wymiary działki szer.24.77 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 711 zł 2 961 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-02-16 18:32

2 godziny temu, Gość Sylwester napisał: Witam. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia kosztorysowego materiałów oraz oraz innych bezpłatnych materiałów, czy piec jest przystosowany do palenia peletem bądź węglem nie widzę rownież kominów dotyczących projektu Atlanta II na adres derelka27@gmail.com Kiepska oprawa wporownania do strony internetowej archonu.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. W projekcie przewidziano instalację kotła gazowego. Można jednak wprowadzać zmiany w projektach, również te dotyczące zmiany sposobu ogrzewania. Pomieszczenie gospodarcze jest wystarczająco duże aby zmieścić większy kocioł oraz daje możliwość magazynowania paliwa stałego. Zarówno na rzutach jak i na wizualizacjach kominy są widoczne. Prosimy o kontakt najlepiej telefoniczny. Nasi konsultanci postarają się rozwiać wszystkie wątpliwości związane z prezentacją projektu. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-16 15:55

Witam. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia kosztorysowego materiałów oraz oraz innych bezpłatnych materiałów, czy piec jest przystosowany do palenia peletem bądź węglem nie widzę rownież kominów dotyczących projektu Atlanta II na adres derelka27@gmail.com Kiepska oprawa wporownania do strony internetowej archonu.

Sylwester

+

2018-10-06 19:25

14 minut temu, Gość luki86 napisał: Witam, czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu i szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres mailowy luki86@onet.pl
Dzień dobry, W poniedziałek zostaną wysłane potrzebne materiały na podany adres. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2018-10-06 19:10

Witam, czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu i szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres mailowy luki86@onet.pl

luki86

+

2017-11-08 14:16

Witam. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia kosztorysowego materiałów oraz oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Atlanta II na adres adrian12371@wp.pl
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 34.228.185.211
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×