Rzuty

Era
Rzut parter
Era
Rzut działki

Elewacje

Era
Elewacja przód
Era
Elewacja boczna
Era
Elewacja boczna
Era
Elewacja tył

Przekroje

Era
Przekroje

Opis

Projekt domu Era jest bardzo wygodny, parterowy i idealnie pasuje na małą działkę. Na niewielkiej powierzchni projektu Era zmieszczono komfortowe mieszkanie dla 2-4osobowej rodziny. Do wnętrza zaprasza reprezentacyjny ganek. W hallu przewidziano sporo miejsca na zabudowane szafy. Stąd też jest przejście do strefy dziennej z salonem, kuchnią, spiżarnią i wc oraz do strefy nocnej gdzie zlokalizowano trzy przytulne pokoje i dużą łazienkę. Ozdobą domu jest salon z kominkiem, połączony z jadalnią i wyjściem na niewielki taras. Dodatkową atrakcją jest to, że sypialnia dla rodziców posiada osobne wyjście do ogrodu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ocieplenie stanowi styropian. Więźba drewniana, dach dwuspadowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną kamienną. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Wykończenie elementami z drewna.

Autor

Karolina Wiśniewska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 132 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 236 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.