Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Projekty domów z płaskim dachem

Sortuj według:

Sortuj wg:


Filtruj

Powierzchnia

od  

  m2   do  

  m2

Szerokość

od  

  m   do  

  m

Długość

od  

  m   do  

  m

Liczba pokoi

Typ zabudowy

Kondygnacje

Liczba łazienek

Garaż

podpiwniczenie

Kąt nachylenia dachu

Rodzaj dachu

Autor


Wyświetl:

Strona:

Projekty domów z płaskim dachem Piękne w swej prostocie projekty domów z płaskim dachem, dają przyszłym Inwestorom wiele możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych, które trudno zapewnić w przypadku realizacji domu z dachem wielospadowym. Decydując się na dom z płaskim dachem możemy liczyć na to, iż będziemy w nim w stanie maksymalnie wykorzystać, na cele mieszkaniowe, pozbawione skosów piętro, a zminimalizowanie w tego rodzaju projektach, zewnętrznej powierzchni dachu, zredukuje straty ciepła w przyszłości. Łatwy dostęp do połaci tych dachów pozwala na projektowanie na nich pięknych ogrodów zielonych, a nawet basenów. To, co warte odnotowania, przy analizowaniu poniżej przedstawionych projektów to również fakt, iż są to rozwiązania tańsze w realizacji, w porównaniu z budynkami o podobnych gabarytach, z dachami wielopołaciowymi. Ich przemyślana forma i dobrze zaprojektowane wnętrza sprawiają, że domy z płaskim dachem będą doskonale harmonizować z każdego rodzaju działką, a ciekawe i stonowane wykończenie, czyni je również wyjątkowo atrakcyjnymi wizualnie. Tym domom niestraszna żadna wichura, bowiem połacie tych dachów z pewnością oprą się nawet najsilniejszym wiatrom.

Dom z płaskim dachem

Marzą Państwo o nowoczesnym domu z płaskim dachem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektów domów naszej pracowni architektonicznej, w której z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie, spełniające wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Cechy:

  • Płaski dach przeważnie posiadają domy nowoczesne, oparte na prostych koncepcjach, łączących minimalizm i geometrię. Tego typu zadaszenie często wykorzystywano w architekturze modernistycznej.
  • Budynek z płaskim dachem to dom piętrowy, jest to więc opcja dla tych, którym z jakichkolwiek względów nie odpowiada rozwiązanie z poddaszem użytkowym.  

Plusy:

  • Można na nim urządzić taras widokowy – to bardzo ciekawe rozwiązanie architektoniczne, które pozwala na podziwianie nawet dalekiej przestrzeni bez konieczności wychodzenia z domu.
  • Na dach płaski łatwiej wyjść, jest to o wiele bezpieczniejsze niż jego spadzisty odpowiednik.
  • Najnowocześniejsze rozwiązania pozwalają na zamontowanie w płaskim dachu okien, co daje niesamowite wrażenia estetyczne i pozwala mieszkańcom oglądać zmieniające się niebo bez wychodzenia z domu.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy są miłośnikami prostych kształtów i nie chcą budować domu  z poddaszem użytkowym. Nie występują żadne inne ograniczenia, dom z płaskim dachem może być zarówno parterowy, jak również piętrowy, także mogą sobie na niego pozwolić duże rodziny i osoby, które od budynku oczekują funkcjonalności i ułatwionej komunikacji.
  • Fanów nowości i niebanalnych rozwiązań estetycznych. Zamontowane w dachu okna pozwolą przed zaśnięciem oglądać piękne, rozgwieżdżone niebo.

Koszty budowy:

Koszty budowy domu z dachem płaskim zależą od wybranej technologii, w jakiej zostanie wykonany strop. Dodatkowo, jeśli Inwestor decyduje się na energooszczędną wersję domu, należy liczyć się z większymi kwotami, które jednak będą się systematycznie zwracać przez lata użytkowania. Wpływ na wydatki wyborem ma również wybór okien, drzwi i materiałów wykończeniowych, szczególnie jeśli rozważają Państwo montaż okien w dachu. Warto zainwestować w profesjonalny kosztorys budowy, który znacząco ułatwi późniejsze prace.  

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie