Bezpłatna pomoc architekta


Jesteśmy autorską pracownią projektową – co oznacza, że sprzedajemy projekty domów, które sami zaprojektowaliśmy. Nasz zespół to doświadczeni architekci, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Kontaktując się z nami masz pewność uzyskania rzetelnej, szybkiej,  fachowej pomocy. Tylko u nas możesz porozmawiać bezpośrednio z autorem projektu oraz architektem opracowującym dokumentację, który najlepiej zna projekt i wie o nim niemal wszystko. Nasi architekci to ludzie z pokaźną wiedzą i dużym doświadczeniem, zawsze chętni do pomocy. 


Co możemy Ci zaoferować?

     1. Konsultacje architektoniczne - Odpowiemy na pytania związane z projektem, rozwiejemy wątpliwości, a w razie potrzeby skonsultujemy się z naszymi konstruktorami oraz instalatorami. Tylko u nas otrzymasz pełną i rzetelną informację na temat dokumentacji technicznej projektu.

2. Pomoc w doborze projektu - Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i możliwościach. Spośród bogatej oferty naszych projektów wybierzemy te, które będą je spełniać. 

3. Analiza działki i warunków zabudowy - bezpłatnie pomożemy wybrać projekt z naszej oferty, który będzie odpowiedni na posiadany przez Państwa teren i zgodny z warunkami zabudowy. A jeśli mają już Państwo wybrany projekt, chętnie sprawdzimy czy spełnia warunki zabudowy.

4. Wycena projektu indywidualnego - jeśli marzysz o domu doskonale dopasowanym do Twoich potrzeb i marzeń, nasi architekci chętnie przedstawią koncepcje takich rozwiązań. Wycena kosztów takiego projektu jest darmowa. Jak możesz skorzystać z naszej pomocy?

1. Telefonicznie - jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00  - 16.00

2. Mailowo - w każdej chwili możesz do nas napisać na info@dobredomy.plOdpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. 

3. LiveChat - skorzystaj z chatu dostępnego na naszej stronie i porozmawiaj z architektem.

4. Bezpłatne konsultacje indywidualne - zapraszamy serdecznie do naszego biura we Wrocławiu, gdzie przy kawie można porozmawiać na żywo z architektem. jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, a po wcześniejszym uzgodnieniu terminu od 16.00 do 18.00. 

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!