ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Bezpłatna pomoc architekta

Jesteśmy autorską pracownią projektową – co oznacza, że sprzedajemy projekty domów, które sami zaprojektowaliśmy. Nasz zespół to doświadczeni architekci, absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Kontaktując się z nami masz pewność uzyskania rzetelnej, szybkiej,  fachowej pomocy. Tylko u nas możesz porozmawiać bezpośrednio z autorem projektu oraz architektem opracowującym dokumentację, który najlepiej zna projekt i wie o nim niemal wszystko. Nasi architekci to ludzie z pokaźną wiedzą i dużym doświadczeniem, zawsze chętni do pomocy. 


Co możemy Ci zaoferować?

   1. Konsultacje architektoniczne - Odpowiemy na pytania związane z projektem, rozwiejemy wątpliwości, a w razie potrzeby skonsultujemy się z naszymi konstruktorami oraz instalatorami. Tylko u nas otrzymasz pełną i rzetelną informację na temat dokumentacji technicznej projektu.

2. Pomoc w doborze projektu - Powiedz nam o swoich oczekiwaniach i możliwościach. Spośród bogatej oferty naszych projektów wybierzemy te, które będą je spełniać. 

3. Analiza działki i warunków zabudowy - bezpłatnie pomożemy wybrać projekt z naszej oferty, który będzie odpowiedni na posiadany przez Państwa teren i zgodny z warunkami zabudowy. A jeśli mają już Państwo wybrany projekt, chętnie sprawdzimy czy spełnia warunki zabudowy.

4. Wycena projektu indywidualnego - jeśli marzysz o domu doskonale dopasowanym do Twoich potrzeb i marzeń, nasi architekci chętnie przedstawią koncepcje takich rozwiązań. Wycena kosztów takiego projektu jest darmowa. 


Jak możesz skorzystać z naszej pomocy?

1. Telefonicznie - jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00  - 16.00

2. Mailowo - w każdej chwili możesz do nas napisać na info@dobredomy.plOdpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. 

3. LiveChat - skorzystaj z chatu dostępnego na naszej strony i porozmawiaj z architektem.

4. Bezpłatne konsultacje indywidualne - zapraszamy serdecznie do naszego biura we Wrocławiu, gdzie przy kawie można porozmawiać na żywo z architektem. jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, a po wcześniejszym uzgodnieniu terminu od 16.00 do 18.00. 
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×