Rzuty

Emilian
Rzut parter
Emilian
Rzut poddasze
Emilian
Rzut działki

Elewacje

Emilian
Elewacja przód
Emilian
Elewacja boczna
Emilian
Elewacja boczna
Emilian
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Emilian to idealny wybór dla rodziny 4-6-osobowej, poszukującej klasycznego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i prostym dachem dwuspadowym. Elewacje zaprojektowane zostały w eleganckim, stonowanym stylu. Na parterze architekci zaproponowali otwartą strefę dzienną, na którą składają się przeszklony salon, jadalnia i kuchnia. W hallu znajduje się wejście do gabinetu i łazienki. Wiatrołap prowadzi do pomieszczenia gospodarczego, a dalej do garażu i kotłowni. Na poddaszu zaprojektowano trzy mniejsze sypialnie, wspólną łazienkę i pralnię oraz wygodny apartament dla Gospodarzy - sypialnia, garderoba i łazienka. Z wydzielonej pralni można zrezygnować i uzyskać w ten sposób wygodny pokój kąpielowy. Projekt dostępy w wersji z garażem dwustanowiskowym Emilian II oraz w wersji z innym układem pomieszczeń - Emilia oraz Emilia II, a także w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej - Emilia Mała (garaż jednostanowiskowy) oraz Emilia Mała II (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz oraz monolityczna płyta stropowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 188 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 427 000 zł 320 000 zł 299 000 zł
Elementy zewnętrzne 29 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.