Rzuty

Anatolia
Rzut parter
Anatolia
Rzut działki

Elewacje

Anatolia
Elewacja przód
Anatolia
Elewacja boczna
Anatolia
Elewacja boczna
Anatolia
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Anatolia to piękny, parterowy dom, w ponadczasowym klasycznym stylu. Wejście ukryte jest pod długim podcieniem. W strefie wejściowej znajdują się wiatrołap z garderobą oraz kotłownia z przejściem do dwustanowiskowego garażu. Otwartą strefę dzienną tworzą połączone ze sobą salon, jadalnia i kuchnia (uzupełniona o spiżarnię). Całości dopełnia niewielka toaleta w hallu. Część prywatna domowników to trzy ustawne sypialnie, łazienka i pralnia. Warto podkreślić, że największa sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę oraz bezpośrednie wyjście na taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz lokalnie żelbetowa płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 307 000 zł 271 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 463 000 zł 408 000 zł 370 000 zł
Elementy zewnętrzne 36 000 zł 32 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.