Rzuty

Kaspian III
Rzut parter
Kaspian III
Rzut działki

Elewacje

Kaspian III
Elewacja przód
Kaspian III
Elewacja boczna
Kaspian III
Elewacja boczna
Kaspian III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Kaspian III - nietuzinkowy dom parterowy z garażem dwustanowiskowym. Wygodny wiatrołap, z dużą szafą, prowadzi z jednej strony do części gospodarczej (kotłownia z przejściem do garażu), a z drugiej do części mieszkalnej domu. Lewe skrzydło domu przeznaczone zostało na strefę dzienną. Ustawny, jasny salon łączy się płynnie z jadalnią i otwartą kuchnią. Przydatna w każdym domu spiżarnia doskonale sprawdzi się jako schowek. Niewielka, ale funkcjonalna łazienka w hallu dopełni całości. Strefa nocna obejmuje trzy pokoje oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu (Kaspian) i z garażem jednostanowiskowym (Kaspian II), a także w wersjach z takim samym układem pomieszczeń, ale wielospadowym dachem - Talita (bez garażu), Talita II (garaż jednostanowiskowy) oraz Talita III (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 225 000 zł 172 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 380 000 zł 279 000 zł 257 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.