ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Kaspian III - nietuzinkowy dom parterowy z garażem dwustanowiskowym. Wygodny wiatrołap, z dużą szafą, prowadzi z jednej strony do części gospodarczej (kotłownia z przejściem do garażu), a z drugiej do części mieszkalnej domu. Lewe skrzydło domu przeznaczone zostało na strefę dzienną. Ustawny, jasny salon łączy się płynnie z jadalnią i otwartą kuchnią. Przydatna w każdym domu spiżarnia doskonale sprawdzi się jako schowek. Niewielka, ale funkcjonalna łazienka w hallu dopełni całości. Strefa nocna obejmuje trzy pokoje oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu (Kaspian) i z garażem jednostanowiskowym (Kaspian II), a także w wersjach z takim samym układem pomieszczeń, ale wielospadowym dachem - Talita (bez garażu), Talita II (garaż jednostanowiskowy) oraz Talita III (garaż dwustanowiskowy).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
225 000 zł 172 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
380 000 zł 279 000 zł 257 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
76 000 zł 55 800 zł 51 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA112.6 m²
+ Powierzchnia garażu32.1 m²
Powierzchnia zabudowy194.1 m²
Kubatura netto413.3 m³
Powierzchnia dachu227.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego33.5 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.6 m
Min. wymiary działki dł.23.48 m
Min. wymiary działki szer.25.80 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-10-30 07:28

13 godzin temu, Gość Adam napisał: Witam! Czy mogę prosic rysunki poglądowe i kosztorys na adres adamekmichalek@gmail.com? Z gory dziekuje. Pozdrawiam
Dzień dobry! W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

2018-10-29 18:10

Witam! Czy mogę prosic rysunki poglądowe i kosztorys na adres adamekmichalek@gmail.com? Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Adam

+

2018-04-23 07:03

Witam czy moge prosić projekty poglądowe na adres akoziarski@wp.pl. Chciałbym połączyć ten projekt z niektórymi rozwiązaniami z projektu hawana.(zadaszenia tarasu oraz wejścia, dodatkowo piwnica pod częścią sypialną i wydłużenie domu o okolo 2m) Rozumiem że z ewentualnym pozwoleniem nie bedzie problemu. 
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Oczywiście nasza Pracownia bezpłatnie wystawi zgodę na zaplanowane zmiany.   Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-04-22 20:41

Witam czy moge prosić projekty poglądowe na adres akoziarski@wp.pl. Chciałbym połączyć ten projekt z niektórymi rozwiązaniami z projektu hawana.(zadaszenia tarasu oraz wejścia, dodatkowo piwnica pod częścią sypialną i wydłużenie domu o okolo 2m) Rozumiem że z ewentualnym pozwoleniem nie bedzie problemu. 

Arek

+

2017-02-06 07:50

Witam! Czy można prosić o kosztorys , ewelinka79@wp.pl. Pozdrawiam
Dzień dobry, projekt Kaspian III będzie miał opracowaną dokumentację techniczną za 3 tygodnie. Dopiero na jej podstawie zostaną przygotowane kosztorysy. W ofercie naszej Pracowni jest kilka rodzajów kosztorysów i są one odpłatne. Natomiast koszty budowy zostaną przedstawione na stronie internetowej w formie tabeli. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.234.228.78
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×