Rzuty

Eris
Rzut parter
Eris
Rzut poddasze
Eris
Rzut działki

Elewacje

Eris
Elewacja przód
Eris
Elewacja boczna
Eris
Elewacja boczna
Eris
Elewacja tył

Przekroje

Eris
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Eris to duży, komfortowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym. Elegancka, rozłożysta bryła pokryta jest białym tynkiem strukturalnym, na fragmentach położone są płyty kamienne i drewniane profile wykończeniowe. Całość zwieńczona jest grafitowym dachem. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza domu. Część dzienna jest bardzo przestronna i jasna. Kuchnia, jadalnia i salon stanowią jedną, otwartą przestrzeń. Nad jadalnią jest wysoki sufit. Dodatkowo na poziomie parteru zaprojektowano gabinet, garderobę, niewielką łazienkę, pom. gosp., garaż i kotłownię. Otwarte schody prowadzą na poddasze, gdzie zaplanowana została prywatna część domowników. Trzy sypialnie (jedna z własną garderobą), łazienka i pralnia - taki układ z pewnością przypadnie do gustu 4-5-osobowej rodzinie.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy wylewany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, na fragmentach płyty kamienne lub gres, drewniane profile wykończeniowe. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 279 000 zł 199 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 468 000 zł 326 000 zł 314 000 zł
Elementy zewnętrzne 20 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.