Rzuty

Ismena
Rzut parter
Ismena
Rzut działki

Elewacje

Ismena
Elewacja przód
Ismena
Elewacja boczna
Ismena
Elewacja boczna
Ismena
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Ismena to piękny, reprezentacyjny dom parterowy z dużym garażem na dwa samochody. Do wnętrza domu prowadzi szeroki wiatrołap. Na szczególną uwagę zasługuje taras zaprojektowany pomiędzy dwoma skrzydłami domu. Zapewni to poczucie intymności podczas odpoczynku. Zewnętrzny grill spodoba się miłośnikom spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Lewe skrzydło domu to ciekawie zaaranżowana strefa dzienna. Kuchnia została tak zaprojektowano, aby swobodnie pomieścić nowoczesną, dużą wyspę. Znajdująca się tuż obok spiżarnia doskonale sprawdzi się jako schowek. Przestronny pokój dzienny z kominkiem połączony jest z jadalnią. Dodatkowo w tej części domu wydzielono osobny pokój telewizyjny, z wyjściem na taras. Dodatkowo przy hallu zaprojektowano niewielką, ale w pełni funkcjonalną łazienkę. Część prywatna domu oddzielona jest osobnymi drzwiami. Znajdują się tam trzy spore pokoje (jeden z osobną garderobą) i wspólna łazienka. Uzupełnieniem całości jest kotłownia z przejściem do dwustanowiskowego garażu. Projekt dostępny jest w wersji z tradycyjną elewacją: o takim samym układzie pomieszczeń (Jasmina I) oraz o większej powierzchni użytkowej (Jasmina II).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 398 000 zł 297 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 631 000 zł 459 000 zł 415 000 zł
Elementy zewnętrzne 33 000 zł 23 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.