Rzuty

Nala III
Rzut parter
Nala III
Rzut działki

Elewacje

Nala III
Elewacja przód
Nala III
Elewacja boczna
Nala III
Elewacja boczna
Nala III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nala III to kompaktowy dom parterowy, o idealnie wyważonej powierzchni użytkowej i doskonale rozplanowanej funkcji mieszkalnej. W środkowej części domu zaprojektowano otwartą strefę dzienną: salon z wysokim sufitem połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Lewa strona budynku to trzy sypialnie (jedna z garderobą i wyjściem na taras) i duża łazienka. W prawej części domu umieszczono małą, ale funkcjonalną łazienkę, gabinet oraz garderobę z przejściem do garażu, a następnie do kotłowni. Takie rozmieszczenie pomieszczeń świetnie sprawdzi się w rodzinie, z którą mieszka Senior. Projekt dostępny jest w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową - Nala, oraz w wersji ze strychem do adaptacji - Nala II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 266 000 zł 212 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 454 000 zł 356 000 zł 326 000 zł
Elementy zewnętrzne 36 000 zł 29 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.