ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nala III to kompaktowy dom parterowy, o idealnie wyważonej powierzchni użytkowej i doskonale rozplanowanej funkcji mieszkalnej. W środkowej części domu zaprojektowano otwartą strefę dzienną: salon z wysokim sufitem połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Lewa strona budynku to trzy sypialnie (jedna z garderobą i wyjściem na taras) i duża łazienka. W prawej części domu umieszczono małą, ale funkcjonalną łazienkę, gabinet oraz garderobę z przejściem do garażu, a następnie do kotłowni. Takie rozmieszczenie pomieszczeń świetnie sprawdzi się w rodzinie, z którą mieszka Senior. Projekt dostępny jest w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową - Nala, oraz w wersji ze strychem do adaptacji - Nala II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
266 000 zł 212 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
454 000 zł 356 000 zł 326 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
36 000 zł 29 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
90 800 zł 71 200 zł 65 200 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA133.2 m²
+ Powierzchnia garażu20.3 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze8.5 m²
Powierzchnia zabudowy215.1 m²
Kubatura netto497.2 m³
Powierzchnia dachu283.2 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku6.2 m
Min. wymiary działki dł.19.58 m
Min. wymiary działki szer.27.52 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 648 zł 2 898 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-02-26 07:44

14 godzin temu, Gość Irek napisał: Witam Bardzo proszę o przesłanie uproszczonego zestawienia materiałów na adres: irecco71@gmail.com. Z góry Dziękuję. Czy jest przewidziany dla tego budynku projekt rekuperacji?
Dzień dobry, zestawienie zostało wysłane na podany adres. Posiadamy gotowy projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla tego projektu. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-25 17:39

Witam Bardzo proszę o przesłanie uproszczonego zestawienia materiałów na adres: irecco71@gmail.com. Z góry Dziękuję. Czy jest przewidziany dla tego budynku projekt rekuperacji?

Irek

+

2019-02-21 20:10

Witam. Jestem na etapie szukania działki budowlanej. Ten projekt jest dla mnie najlepszy ze wszystkich,  które oglądałam. Mam nadzieję,  że w tym roku ruszę z budową.  ?

Eliza

+

2019-02-20 09:07

4 minuty temu, Gość grzesio1712 napisał: Dzień dobry, czy jest szansa otrzymać na maila uproszczone zestawienie materiałów? Jeśli jest taka możliwość to podaję maila: g.cylwik@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry, Zestawienie materiałów do stanu surowego zostało wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-02-20 09:02

Dzień dobry, czy jest szansa otrzymać na maila uproszczone zestawienie materiałów? Jeśli jest taka możliwość to podaję maila: g.cylwik@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

grzesio1712

+

Twój IP: 54.226.175.101
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×