ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Malwina to nieduży dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, które w ramach adaptacji można przystosować do funkcji mieszkalnej. Duży, zadaszony taras zachęca do poobiedniego wypoczynku na świeżym powietrzu. Zewnętrzny kominek uprzyjemni letnie spotkania przy grillu. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną. Kuchnia płynnie łączy się z jadalnią i salonem. Wzrok przyciąga pięknie przeszklony wykusz, przy którym zaproponowano umieszczenie rodzinnego stołu. W części prywatnej zaplanowano dwie sypialnie oraz łazienkę. Całość uzupełniona została o kotłownię i jednostanowiskowy garaż. Dyskretnie umieszczone schody prowadzą na strych, który posiada szerokie możliwości adaptacji. Nasza propozycja obejmuje utworzenie pokoju z garderobą, pralni, dużej łazienki oraz modułu dla rodziców (duża sypialnia, garderoba i łazienka). Taki układ funkcjonalny domu pozwala na dwuetapowe wykończanie wnętrza i powiększenie dostępnej powierzchni mieszkalnej w odpowiednim czasie. Malwina będzie celnym wyborem dla niedużej młodej rodziny, która chciałaby jednak zapewnić sobie możliwość rozbudowy domu w przyszłości.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
229 000 zł 175 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
372 000 zł 274 000 zł 255 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
74 400 zł 54 800 zł 51 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA95.1 m²
+ Powierzchnia garażu19.7 m²
+ Strych69.4 m²
Powierzchnia zabudowy160.4 m²
Kubatura netto581.0 m³
Powierzchnia dachu229.9 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku7.5 m
Min. wymiary działki dł.20.55 m
Min. wymiary działki szer.21.80 m
Liczba pokoi2
Liczba łazienek1
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 480 zł 2 730 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-09-18 15:21

Witam Dziekuje i czekam

ErniPsr

+

2018-09-15 16:16

W dniu 13.09.2018 o 20:47, ErniPsr napisał: Witam Również prosze o przeslanie tych wszystkich informacji na email : zespol.pasja@interia.pl. Dziekuje i pozdrawiam
witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-09-13 18:47

Witam Również prosze o przeslanie tych wszystkich informacji na email : zespol.pasja@interia.pl. Dziekuje i pozdrawiam

ErniPsr

+

2018-09-13 08:52

13 godzin temu, Gość Ireneusz Sabinarz napisał: Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i aranzacji wnetrz dla projektu Malwina. po prostu wyslijcie mi wszystko co na niego macie.Dziekuje i pozdrawiam. ironorge1@wp.pl
Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały dodatkowe. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2018-09-12 18:51

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i aranzacji wnetrz dla projektu Malwina. po prostu wyslijcie mi wszystko co na niego macie.Dziekuje i pozdrawiam. ironorge1@wp.pl

Ireneusz Sabinarz

+

Twój IP: 18.206.168.65
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×