Rzuty

Alfa I
Rzut parter
Alfa I
Rzut poddasze
Alfa I
Rzut działki

Elewacje

Alfa I
Elewacja przód
Alfa I
Elewacja boczna
Alfa I
Elewacja boczna
Alfa I
Elewacja tył

Przekroje

Alfa I
Przekroje

Opis

Efektowny i komfortowy projekt domu Alfa I powstał z myślą o 5-7-osobowej rodzinie. Ciekawa bryła i funkcja sprawiają, że projekt Alfa I z użytkowym poddaszem zaspokaja potrzeby wszystkich jego mieszkańców. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka oraz dwa wygodne pokoje. Garaż jednostanowiskowy dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Alfa II oraz w wersji bez garażu - Alfa III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyty żelbetowe.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 196 000 zł 133 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 340 000 zł 222 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.