Rzuty

Mila
Rzut parter
Mila
Rzut poddasze
Mila
Rzut działki

Elewacje

Mila
Elewacja przód
Mila
Elewacja boczna
Mila
Elewacja boczna
Mila
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nieduży dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Prosta bryła wzbogacona została o nowoczesne wykończenia z okładziny drewnianej i kamiennej. Parter to strefa wspólnego wypoczynku. Pokój dzienny z dużymi przeszkleniami łączy się płynnie z jadalnią i kuchnią. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz schowek. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Poddasze to cztery pokoje i wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 202 000 zł 156 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 360 000 zł 269 000 zł 249 000 zł
Elementy zewnętrzne 12 000 zł 8 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.