Rzuty

Kupidyn
Rzut parter
Kupidyn
Rzut poddasze
Kupidyn
Rzut działki

Elewacje

Kupidyn
Elewacja przód
Kupidyn
Elewacja boczna
Kupidyn
Elewacja boczna
Kupidyn
Elewacja tył

Przekroje

Kupidyn
Przekroje

Opis

Ciekawy projekt domu z użytkowym poddaszem Kupidyn to propozycja dla osób poszukujących połączenia nowoczesnej formy z komfortem. Projekt domu Kupidyn zaprojektowany został z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią z wyjściem na ogród, kuchnia, spiżarnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu są trzy pokoje, ogólnodostępna garderoba, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Kupidyn III oraz z garażem dwustanowiskowym - Kupidyn II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 250 000 zł 198 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 455 000 zł 355 000 zł 335 000 zł
Elementy zewnętrzne 39 000 zł 29 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.