Rzuty

Pallas II
Rzut parter
Pallas II
Rzut poddasze
Pallas II
Rzut działki

Elewacje

Pallas II
Elewacja przód
Pallas II
Elewacja boczna
Pallas II
Elewacja boczna
Pallas II
Elewacja tył

Przekroje

Pallas II
Przekroje

Opis

Efektowny projekt domu Pallas II jest propozycją dla osób posiadających działkę z wejściem od południa. Projekt Pallas z użytkowym poddaszem sprosta oczekiwaniom 4-6-osobowej rodziny, poszukującej domu o tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój. Dwustanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, łazienka, pralnia oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Pallas oraz bez garażu - Pallas III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 260 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 460 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.