Rzuty

Pati
Rzut parter
Pati
Rzut poddasza
Pati
Rzut działki

Elewacje

Pati
Elewacja przód
Pati
Elewacja boczna
Pati
Elewacja boczna
Pati
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Duży, komfortowy dom z poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w tradycyjnym stylu. Do wnętrza domu prowadzi szeroki podcień. Część dzienna skupiona jest po prawej stronie budynku i obejmuje przestronny salon połączony z jadalnią, częściowo zamkniętą kuchnię (uzupełnioną o dużą spiżarnię) oraz pięknie przeszklony ogród zimowy, z bezpośrednim wyjściem na taras. W prywatnej strefie domowników na parterze zaprojektowano wspólną garderobę, cztery sypialnie, dwie łazienki oraz pralnię w przejściem do kotłowni. Strych zaplanowano jako jedną, otwartą przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji (w ramach adaptacji).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych, ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 294 000 zł 223 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 525 000 zł 385 000 zł 360 000 zł
Elementy zewnętrzne 28 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.