ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Duży, komfortowy dom z poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w tradycyjnym stylu. Do wnętrza domu prowadzi szeroki podcień. Część dzienna skupiona jest po prawej stronie budynku i obejmuje przestronny salon połączony z jadalnią, częściowo zamkniętą kuchnię (uzupełnioną o dużą spiżarnię) oraz pięknie przeszklony ogród zimowy, z bezpośrednim wyjściem na taras. W prywatnej strefie domowników na parterze zaprojektowano wspólną garderobę, cztery sypialnie, dwie łazienki oraz pralnię w przejściem do kotłowni. Strych zaplanowano jako jedną, otwartą przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji (w ramach adaptacji).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych, ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
294 000 zł 223 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
525 000 zł 385 000 zł 360 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
28 000 zł 21 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
105 000 zł 77 000 zł 72 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA171.2 m²
+ Strych78.3 m²
Powierzchnia zabudowy237.7 m²
Kubatura netto526.8 m³
Powierzchnia dachu354.5 m²
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość budynku8.0 m
Min. wymiary działki dł.19.10 m
Min. wymiary działki szer.30.10 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż0
ZAMÓW PROJEKT    2 745 zł 3 045 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-05-23 06:36

Godzinę temu, Gość Malwina napisał: Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu na maila sebastian-dobkowski87@wp.pl. Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-23 05:25

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu na maila sebastian-dobkowski87@wp.pl. Pozdrawiam

Malwina

+

2019-05-09 07:08

16 godzin temu, Gość Angelika napisał: Witam serdecznie, Proszę o wysłanie szczegółowych rysunków projektu na maila: angelika.molska93@gmail.com. Czy posiadają Państwo podobny projekt, ale bez ogrodu zimowego lub np z tarasem (lub innym pomieszczeniem) zamiast niego? Jeśli tak, to proszę o dołączenie projetu lub liku ze strony do maila. Pozdrawiam,
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Na etapie adaptacji projektu można usunąć ogród zimowy i przedłużyć w tym miejscu taras. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

2019-05-08 14:35

Witam serdecznie, Proszę o wysłanie szczegółowych rysunków projektu na maila: angelika.molska93@gmail.com. Czy posiadają Państwo podobny projekt, ale bez ogrodu zimowego lub np z tarasem (lub innym pomieszczeniem) zamiast niego? Jeśli tak, to proszę o dołączenie projetu lub liku ze strony do maila. Pozdrawiam,

Angelika

+

2019-03-26 14:44

3 godziny temu, Gość Iwona napisał: Witam serdecznie, Proszę o wysłanie szczegółowych rysunków na maila: iwona.golon@gmail.com Pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.147.29.160
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×