Rzuty

Brenda
Rzut parter
Brenda
Rzut poddasze
Brenda
Rzut działki

Elewacje

Brenda
Elewacja przód
Brenda
Elewacja boczna
Brenda
Elewacja boczna
Brenda
Elewacja tył

Przekroje

Brenda
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Jeśli szukają Państwo małego domu na bardzo wąską działkę, to projekt Brenda może być doskonałym wyborem. Szczególnie jeśli zależy Wam na domu ciekawym, nowoczesnym i wygodnym. Ciemna kolorystyka dachówki i jasne elewacje, wzbogacone naturalną okładziną drewnianą i klinkierową, sprawiają, że dom świetnie wpisze się w każdy krajobraz. Wnętrze domu charakteryzuje maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Z dość dużego wiatrołapu przechodzimy do garażu oraz do pozostałych pomieszczeń na parterze. Z prawej strony zaprojektowano niedużą, ale wygodną kuchnię, którą można w ramach adaptacji całkowicie otworzyć na hall. Serce domu to pokój dzienny z kominkiem. Salon jest tak pomyślany, że znajdzie się w nim również miejsce na rodzinny stół. Dopełnieniem funkcji parteru jest osobne wc. W wiatrołapie projektant zaproponował umiejscowienie dużej szafy. Strefa prywatna domowników utworzona jest na poddaszu - trzy sypialnie, wspólna łazienka i przydatna w każdym domu pralnia. Na uwagę zasługuje fakt, że sypialnia przeznaczona dla Gospodarzy posiada garderobę i wyjście na duży taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz drewnianym systemowym panelem elewacyjnym. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 216 000 zł 154 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 365 000 zł 255 000 zł 244 000 zł
Elementy zewnętrzne 8 000 zł 5 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.