Rzuty

Bella III
Rzut parter
Bella III
Rzut poddasze
Bella III
Rzut działki

Elewacje

Bella III
Elewacja przód
Bella III
Elewacja boczna
Bella III
Elewacja boczna
Bella III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Bella III to szalenie efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym, który powinien oczarować rodzinę 4-6-osobową, ceniącą przejrzyste rozwiązania funkcjonalne, zapewniające poczucie komfortu i intymności. Na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, a także łazienkę, pokój gościnny i praktyczne pomieszczenie techniczne, które wraz z jednostanowiskowym garażem tworzy gospodarczą przestrzeń domu. Trzy duże pokoje i ogólnodostępna łazienka, zlokalizowane na piętrze, stanowią prywatną przestrzeń mieszkańców domu. Jedna z sypialni została tu dodatkowo wyposażona w garderobę, którą doceni niejedna Pani domu. Balkony, przewidziane w dwóch pokojach na poddaszu zapewnią chwile relaksu na świeżym powietrzu o każdej porze dnia. Dodatkowo nad garażem zaprojektowano strych, który można przystosować w ramach adaptacji do pełnienia funkcji pralni, schowka lub dodatkowego pokoju. Projekt domu Bella III z dachem wielospadowym i zgrabną, zwartą bryłą zachwyca maksymalnie zredukowaną komunikacją wewnętrzną, dzięki której uzyskano większą przestrzeń mieszkalną. Projekt ten powinien spodobać się osobom ceniącym średniej wielkości domy o niebanalnej stylistyce.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 286 000 zł 225 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 505 000 zł 389 000 zł 369 000 zł
Elementy zewnętrzne 27 000 zł 20 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.