Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Bella III to szalenie efektowny projekt domu z poddaszem użytkowym, który powinien oczarować rodzinę 4-6-osobową, ceniącą przejrzyste rozwiązania funkcjonalne, zapewniające poczucie komfortu i intymności. Na parterze zaprojektowano reprezentacyjny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, a także łazienkę, pokój gościnny i praktyczne pomieszczenie techniczne, które wraz z jednostanowiskowym garażem tworzy gospodarczą przestrzeń domu. Trzy duże pokoje i ogólnodostępna łazienka, zlokalizowane na piętrze, stanowią prywatną przestrzeń mieszkańców domu. Jedna z sypialni została tu dodatkowo wyposażona w garderobę, którą doceni niejedna Pani domu. Balkony, przewidziane w dwóch pokojach na poddaszu zapewnią chwile relaksu na świeżym powietrzu o każdej porze dnia. Dodatkowo nad garażem zaprojektowano strych, który można przystosować w ramach adaptacji do pełnienia funkcji pralni, schowka lub dodatkowego pokoju. Projekt domu Bella III z dachem wielospadowym i zgrabną, zwartą bryłą zachwyca maksymalnie zredukowaną komunikacją wewnętrzną, dzięki której uzyskano większą przestrzeń mieszkalną. Projekt ten powinien spodobać się osobom ceniącym średniej wielkości domy o niebanalnej stylistyce.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
243 000 zł 186 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
434 000 zł 321 000 zł 310 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
86 800 zł 64 200 zł 62 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.6 m²
+ Powierzchnia garażu37.7 m²
+ Strych14.4 m²
Powierzchnia zabudowy154.4 m²
Kubatura netto632.7 m³
Powierzchnia dachu276.4 m²
Kąt nachylenia dachu42°
Wysokość budynku8.8 m
Min. wymiary działki dł.19.88 m
Min. wymiary działki szer.22.90 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 732 zł 2 982 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-08-02 10:40

W dniu ‎21‎.‎07‎.‎2018 o 22:33, Gość Krzychu napisał: Witam, jestem zainteresowany projektem panstwa domku czy mógłbaym prosić o przesłanie kosztorysu domu Bella III oraz pozostalych materialow na adres krzychu1233@vp.pl czy istnieje mozliwosc zmiany konstrukcji dachu w postaci likwidacji wykuszu z tyłu domu Pozdrawiam.
Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.  Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu korekty proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-07-21 20:33

Witam, jestem zainteresowany projektem panstwa domku czy mógłbaym prosić o przesłanie kosztorysu domu Bella III oraz pozostalych materialow na adres krzychu1233@vp.pl czy istnieje mozliwosc zmiany konstrukcji dachu w postaci likwidacji wykuszu z tyłu domu Pozdrawiam.

Krzychu

+

2018-07-16 21:16

witam,podpinam sie do prosby i prosze o przesłanie kosztorysu Bella III wraz ze szczegółowymi wymiarami pomieszczeń na adres mateuszpiasecki1902@gmail.com     czy jest ktos kto chcialby pochwalic sie domkiem na dolnymslasku?
Zapraszamy do małopolski

emilia

+

2018-07-05 06:21

witam,podpinam sie do prosby i prosze o przesłanie kosztorysu Bella III wraz ze szczegółowymi wymiarami pomieszczeń na adres mateuszpiasecki1902@gmail.com     czy jest ktos kto chcialby pochwalic sie domkiem na dolnymslasku?
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-07-04 12:50

witam,podpinam sie do prosby i prosze o przesłanie kosztorysu Bella III wraz ze szczegółowymi wymiarami pomieszczeń na adres mateuszpiasecki1902@gmail.com     czy jest ktos kto chcialby pochwalic sie domkiem na dolnymslasku?

Mateusz

+

Twój IP: 54.198.27.243
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×