Rzuty

Rozalinda III
Rzut parter
Rozalinda III
Rzut działki

Elewacje

Rozalinda III
Elewacja przód
Rozalinda III
Elewacja boczna
Rozalinda III
Elewacja boczna
Rozalinda III
Elewacja tył

Przekroje

Rozalinda III
Przekroje

Opis

Projekt domu Rozalinda III to propozycja dla 3-4 osobowej rodziny poszukującej parterowego domu o tradycyjnej bryle oraz funkcjonalnym wnętrzu. Część dzienną tworzy kuchnia otwarta na jadalnię oraz salon, część prywatną trzy sypialnie z łazienką . Pomieszczenie gospodarcze dostępne jest jednocześnie z wiatrołapu oraz z kuchni umożliwiając wykorzystanie go również jako spiżarni. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Rozalinda. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytka elewacyjna. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 160 000 zł 117 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 284 000 zł 202 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.