Rzuty

Melite I
Rzut parter
Melite I
Rzut poddasze
Melite I
Rzut działki

Elewacje

Melite I
Elewacja przód
Melite I
Elewacja boczna
Melite I
Elewacja boczna
Melite I
Elewacja tył

Przekroje

Melite I
Przekroje

Opis

Cechą szczególną projektu Melite I jest możliwość usytuowania go na działce z wejściem od południa. Atrakcyjny projekt domu Melite I z użytkowym poddaszem, jest doskonałą propozycją dla 4-6-osobowej rodziny, poszukującej domu z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny wraz z kuchnią i jadalnią, łazienkę oraz gabinet z bezpośrednim wyjściem na ogród. Strefa gospodarcza obejmuje kotłownię, garaż i pom. gosp. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą, ogólnodostępna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Melite II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 251 000 zł 174 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 437 000 zł 291 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.