ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Kompaktowy, nowoczesny i energooszczędny dom parterowy z płaskim dachem. Współczesna, harmonijna forma i klarowny układ pomieszczeń tworzą doskonałą przestrzeń dla 4-5 osobowej rodziny. Jasna stylizacja, duże przeszklenia oraz akcenty z naturalnej okładziny drewnianej nadają wyjątkowy charakter, który sprawi że dom będzie wyróżniał się z otoczenia. Układ funkcjonalny obejmuje otwartą strefę dzienną wraz z kuchnią, trzy sypialnie, dużą łazienkę doświetloną oknem dachowym, wc i duży garaż na dwa samochody. W strefie dziennej centralnie umieszczony kominek pozwoli na zastosowanie ogrzewania kominkowego. Z salonu oraz dwóch pokoi dziecięcych możliwe jest wyjście bezpośrednio na częściowo zadaszony taras. Nowoczesne okna z niskimi parapetami kształtują charakter domu i pozwalają stworzyć wygodne siedziska z widokiem na ogród. Całość uzupełniona jest o pomieszczenia pomocnicze: dostępną spiżarnię, garderobę przy największej sypialni, pralnię i pomieszczenie gospodarcze, dostępne także z ogrodu. Ten nowoczesny dom to propozycja dla rodziny szukającej niebanalnych rozwiązań i harmonijnej przestrzeni do życia!

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Żelbetowa płyta stropowa.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termoorganika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną. Opcjonalnie dach zielony z mat pokrytych roślinnością ekstensywną.

Autor

 • Witold Śliwa
 • Wojciech Napierała

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
237 000 zł 177 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
362 000 zł 264 000 zł 250 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
22 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
72 400 zł 52 800 zł 50 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA119.8 m²
+ Powierzchnia garażu35.6 m²
Powierzchnia zabudowy194.2 m²
Kubatura netto468.4 m³
Powierzchnia dachu0.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego180.3 m²
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku4.0 m
Min. wymiary działki dł.26.70 m
Min. wymiary działki szer.21.74 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 480 zł 2 730 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-05-14 11:28

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Mam kilka pytań. Czy możecie dokonać kilku zmian np. zmiana stropu na drewniany, dodanie okna w jednej z sypialni? Czemu główne okno w salonie jest na innym poziomie niż okna w sypialniach?
Witam. Zmianę konstrukcji stropu i doprojektowanie okna może Pan zlecić architektowi na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan bezpłatnie zgodę na zmiany). W sypialniach zaprojektowano wysokie okna o niskim parapecie natomiast w salonie drzwi tarasowe. Górna krawędź otworu okien i drzwi zaprojektowana jest na tym samym poziomie. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2018-05-13 12:40

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Mam kilka pytań. Czy możecie dokonać kilku zmian np. zmiana stropu na drewniany, dodanie okna w jednej z sypialni? Czemu główne okno w salonie jest na innym poziomie niż okna w sypialniach?

Maciej

+

2017-10-23 12:40

Witam W związku z pojawiającymi się często zapytaniami dotyczącymi odwodnienia dachu poniżej zamieszczamy informację, jak zostało to rozwiązane w projekcie: zastosowano odwodnienie grawitacyjne, przez wpusty dachowe umieszczone w attykach, do rur spustowych, opcjonalnie rury mogą być ukryte w przestrzeni termoizolacji (styropian ok 18cm)

Dobre Domy

+

2017-09-27 10:38

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Mia, jednak nie bardzo rozumiem. Pełnobranżowa dokumentacja techniczna zostanie opracowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt, czyli zamawiając projekt, nie znamy żadnych danych?
Witam. Opracowana został koncepcja architektoniczna projektu MIA (układ pomieszczeń, bryła budynku, elewacje itp...) Na jej podstawie, przygotowywany jest projekt architektoniczno-budowlany, po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-09-26 22:49

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Mia, jednak nie bardzo rozumiem. Pełnobranżowa dokumentacja techniczna zostanie opracowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt, czyli zamawiając projekt, nie znamy żadnych danych?

Katarzyna

+

Twój IP: 54.224.89.34
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×