Rzuty

Pallas III
Rzut parter
Pallas III
Rzut poddasze
Pallas III
Rzut działki

Elewacje

Pallas III
Elewacja przód
Pallas III
Elewacja boczna
Pallas III
Elewacja boczna
Pallas III
Elewacja tył

Przekroje

Pallas III
Przekroje

Opis

Pallas III bez garażu to komfortowy projekt o tradycyjnej bryle, z dachem dwuspadowym. Projekt domu Pallas III to propozycja dla dość licznej rodziny, poszukującej domu z użytkowym poddaszem. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, łazienka oraz pralnia. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Pallas oraz z garażem dwustanowiskowym - Pallas II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy/żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 181 000 zł 123 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 336 000 zł 222 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.