Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to obecnie często wybierana przez inwestorów kategoria, gdyż standardem staje się posiadanie dwóch samochodów w rodzinie, zwłaszcza, że znaczna część domów jednorodzinnych budowana jest poza miastem, a samochód stanowi podstawowy środek komunikacji w dojazdach do pacy, szkoły czy na większe zakupy. Ponadto dom z garażem dwustanowiskowym to bardzo praktyczne rozwiązanie - zyskujemy oprócz miejsca postojowego również sporą powierzchnię dodatkową, którą można wykorzystać na warsztat, pomieszczenie gospodarcze do przechowywania rowerów, różnych sprzętów. Zaś pomieszczenie nad garażem można wykorzystać na pralnię z suszarnią, pokój hobby, pokój zabaw dla dzieci, przechowalnię dla "chwilowo zbędnych" rzeczy, czy dodatkową sypialnię. Wybierając dom z garażem w bryle budynku oszczędzamy miejsce na działce, rezygnując tym samym z dodatkowego budynku wolnostojącego, zyskujemy również komfort użytkowania - bez problemu możemy przejść z domu do garażu, bez odczuwania skutków kapryśnej aury. Projekt domu z garażem dwustanowiskowym będzie idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających większą działkę.

... więcej

Domy z garażem podwójnym

W dzisiejszych czasach posiadanie dwóch samochodów stało się standardem. Dla wszystkich z Państwa, którzy poszukują planu domu, którzy są posiadaczami dwóch aut, przygotowaliśmy bogatą ofertę domów z podwójnym garażem. Domy są stylowe i funkcjonalne, a garaż idealnie komponuje się z bryłą domu.

Cechy domów z garażem podwójnym:

  • Projekt domu przewiduje wygospodarowanie miejsca dla dwóch samochodów.
  • Wymaga większej powierzchni działki niż budynek bez garażu lub z garażem jednostanowiskowym.
  • Podwójny garaż nie przeszkadza w wyborze projektu z bardzo szerokiej, różnorodnej oferty. Tego typu projekt zadowoli fanów domów parterowych, piętrowych, z poddaszem użytkowym, czy nawet w zabudowie bliźniaczej. Każdy inwestor znajdzie coś dla siebie.

Plusy domów z garażem podwójnym:

  • Posiadanie garażu daje możliwość szybkiego, bezproblemowego przemieszczania się pomiędzy domem a samochodem, co znacznie ułatwia funkcjonowanie.
  • Garaż dwustanowiskowy to pomieszczenie, w którym wygodnie można postawić dwa samochody, jednak ze względu na przestrzeń, sprawdzi się również jako przechowalnia innych rzeczy. Może służyć za spiżarnię lub bezpieczne miejsce, w którym trzyma się przyrządy służące do uprawiania sportu, takie jak rowery, narty.
  • Możliwość stworzenia dodatkowego pomieszczenia nad garażem – to idealna opcja dla tych, którzy nie lubią marnować przestrzeni.

Idealne dla:

  • Osób posiadających dwa samochody, jak również dla tych, którzy planują taki zakup, czyli przede wszystkim rodzin z dziećmi, osób pracujących. Takich, którym często zdarza się robienie dużych zakupów i doceniają jak najmniejszą przestrzeń, którą należy przejść od garażu do domu.
  • Dla wszystkich fanów sportu, którzy decydują się na dom bez piwnicy. Garaż to doskonałe miejsce na przechowanie rowerów i innych przyrządów, służących utrzymaniu dobrej kondycji.

Koszty budowy domów z garażem podwójnym:

Należy przygotować się, że dom z garażem dwustanowiskowym to wydatek większy niż garaż jednostanowiskowy lub jego całkowity brak. Wydatek w dużej mierze zależy od kosztów dachu – powierzchnia do zadaszenia będzie większa niż w przypadku domu bez garażu, ponadto należy pamiętać, że dachy płaskie są droższe od dachów spadzistych. Niezwykle istotny jest również sam projekt – inne będą ceny domu parterowego, a inne piętrowego i z poddaszem użytkowym. Warto również zastanowić się nad inwestycją w budynek energooszczędny – wtedy początkowo większe wydatki zwracają się przez lata użytkowania domu. Wszystkim klientom naszej pracowni architektonicznej polecamy skorzystanie z opcji projektu domu z przygotowanym kosztorysem budowy, który może znacząco ułatwić cały proces.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 9 10 11 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×