ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to obecnie często wybierana przez inwestorów kategoria, gdyż standardem staje się posiadanie dwóch samochodów w rodzinie, zwłaszcza, że znaczna część domów jednorodzinnych budowana jest poza miastem, a samochód stanowi podstawowy środek komunikacji w dojazdach do pacy, szkoły czy na większe zakupy. Ponadto dom z garażem dwustanowiskowym to bardzo praktyczne rozwiązanie - zyskujemy oprócz miejsca postojowego również sporą powierzchnię dodatkową, którą można wykorzystać na warsztat, pomieszczenie gospodarcze do przechowywania rowerów, różnych sprzętów. Zaś pomieszczenie nad garażem można wykorzystać na pralnię z suszarnią, pokój hobby, pokój zabaw dla dzieci, przechowalnię dla "chwilowo zbędnych" rzeczy, czy dodatkową sypialnię. Wybierając dom z garażem w bryle budynku oszczędzamy miejsce na działce, rezygnując tym samym z dodatkowego budynku wolnostojącego, zyskujemy również komfort użytkowania - bez problemu możemy przejść z domu do garażu, bez odczuwania skutków kapryśnej aury. Projekt domu z garażem dwustanowiskowym będzie idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających większą działkę.

... więcej

Projekty domów z podwójnym garażem są odpowiednie nie tylko dla posiadaczy dwóch aut. Duża przestrzeń garażowa pozwala zorganizować miejsce na rowery, narzędzia lub miniwarsztat.

Projekty domów z podwójnym garażem – dodatkowa przestrzeń w domu

W projektach domów z podwójnym garażem znajdziesz dodatkową przestrzeń nad garażem, którą możesz przekształcić w przechowalnię lub suszarnię. Opracowaliśmy też projekty domów piętrowych, w których nad garażem zaplanowano przestronny taras.

Cechy projektów domów z podwójnym garażem

Projekty domów z dwustanowiskowym garażem wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, a także atrakcyjnym designem (projekty domów nowoczesnych i tradycyjnych) i przestronnością.

Zalety projektów domów z dwustanowiskowym garażem

Domy z podwójnym garażem docenią przede wszystkim duże rodziny i posiadacze dwóch aut.

  • Wygoda – z garażu w bryle domu możesz korzystać bez względu na warunki atmosferyczne;
  • Więcej przestrzeni – w garażu można przechowywać nie tylko auta, ale także rowery lub narzędzia.

Dom z dwustanowiskowym garażem – dla kogo?

Projekt domu z dwustanowiskowym garażem jest dedykowany każdemu, kto potrzebuje dodatkowej dużej przestrzeni w domu. Obszerny garaż umożliwia m.in. zorganizowanie magazynu, miniwarsztatu lub spiżarni.

Koszty budowy domu z podwójnym garażem

Dodatkowym wydatkiem podczas budowy domu z garażem jest konieczność zakupu większej działki oraz montażu większego dachu. W naszej pracowni możesz zamówić projekt domu z kosztorysem, który ułatwi przygotowanie się do inwestycji.

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

1 2 ... 10 11 12 Następne
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×