Rzuty

Floryda
Rzut parter
Floryda
Rzut działki

Elewacje

Floryda
Elewacja przód
Floryda
Elewacja boczna
Floryda
Elewacja boczna
Floryda
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nowoczesny projekt domu Floryda sprawi, że wyróżnisz się z otoczenia! Intrygująca bryła i niebanalna elewacja przyciągają uwagę. Układ pomieszczeń w tym domu jest bardzo ciekawy. Każda strefa znajduje się w osobnej bryle budynku, a całość połączona jest przestronnym hallem. W części gospodarczej znajdują się duży, dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Część dzienna zaprojektowana została od strony ogrodu. Prosto z hallu wchodzi się do częściowo otwartej kuchni, a dalej do jadalni i salonu. Całość jest w dużej mierze przeszklona. W części komunikacyjnej zaplanowano wc i łazienkę. Z prawej strony domu umieszczono strefę prywatną domowników - trzy sypialnie i pralnię. Warto podkreślić, że sypialnia Gospodarzy posiada bezpośrednie wyjście na taras oraz osobną garderobę i łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 286 000 zł 226 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 492 000 zł 384 000 zł 361 000 zł
Elementy zewnętrzne 52 000 zł 38 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.