Rzuty

Moira
Rzut parter
Moira
Rzut poddasze poddasza
Moira
Rzut działki

Elewacje

Moira
Elewacja przód
Moira
Elewacja boczna
Moira
Elewacja boczna
Moira
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Moira to atrakcyjny dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, któremu w ramach adaptacji można zmienić funkcję na mieszkalną. Prosta bryła budynku, ciekawe elementy wykończeniowe, biały tynk świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń z pustką nad salonem. Ciekawie zaaranżowana antresola może stać się główną ozdobą w tej części domu. Salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią, która została uzupełniona o spiżarnię. Strefa nocna to trzy sypialnie i dwie łazienki. Całość uzupełniają pomieszczenie gospodarcze z przejściem do dwustanowiskowego garażu oraz garderoba zlokalizowana tuż obok wiatrołapu. Na nieużytkowym poddaszu można wydzielić pokój hobby lub dodatkową sypialnię.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 303 000 zł 237 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 556 000 zł 424 000 zł 400 000 zł
Elementy zewnętrzne 33 000 zł 24 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.