Rzuty

Carmen II B
Rzut parter
Carmen II B
Rzut piętro
Carmen II B
Rzut działki

Elewacje

Carmen II B
Elewacja przód
Carmen II B
Elewacja boczna
Carmen II B
Elewacja boczna
Carmen II B
Elewacja tył

Przekroje

Carmen II B
Przekroje

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Carmen II B to bardzo nowoczesny dom, zaprojektowany dla większej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. To co wyróżnia ten projekt, to 4 sypialnie na piętrze + 2 łazienki oraz pralnia. Dodatkowo jedna sypialnia posiada własną garderobę. Na parterze zachowano tradycyjny układ pomieszczeń: przestronna i jadna strefa dzienna składająca się z dużego salonu, połączonego przestrzennie z jadalnią i sporą kuchnią. Uzupełnieniem są: spiżarnia, łazienka oraz gabinet. Do części gospodarczej domu (dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia) przechodzi się bezpośrednio z wiatrołapu. Projekt dostępny w wersji z innym układem pomieszczeń na piętrze(trzy sypialnie) - Carmen II oraz w wersji z garażem jednostanowiskowym - Carmen.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy wylewany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, na fragmentach wielkoformatowe płyty kamienne lub gres wielkoformatowy, systemowy panel elewacyjny. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 319 000 zł 228 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 540 000 zł 374 000 zł 361 000 zł
Elementy zewnętrzne 24 000 zł 17 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.