Rzuty

Barwinek II
Rzut parter
Barwinek II
Rzut działki

Elewacje

Barwinek II
Elewacja przód
Barwinek II
Elewacja boczna
Barwinek II
Elewacja boczna
Barwinek II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Barwinek II to mały dom parterowy z garażem jednostanowiskowym, idealny dla rodziny 4-osobowej. Prosta, klasyczna bryła budynku doskonale wpisze się w każdy krajobraz, a przemyślany rozkład pomieszczeń zapewni wygodę codziennego życia. Do środka domu zaprasza wiatrołap, w którym znalazło się miejsce na duże szafy. Strefa dzienna zlokalizowana została w lewej części budynku i mieści w sobie salon połączony z jadalnią i kuchnią. Spiżarnia i toaleta w hallu dopełniają całości. W prawym skrzydle domu zaprojektowano trzy sypialnie, wspólną łazienkę i pomieszczenie gospodarcze, stanowiące jednocześnie przejście do garażu. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Barwinek.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową oraz drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 251 000 zł 200 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 419 000 zł 327 000 zł 302 000 zł
Elementy zewnętrzne 28 000 zł 21 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.