Rzuty

Talita III
Rzut parter
Talita III
Rzut działki

Elewacje

Talita III
Elewacja przód
Talita III
Elewacja boczna
Talita III
Elewacja boczna
Talita III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Talita III to nietuzinkowy dom parterowy, z garażem dwustanowiskowym. Napierwszy plan wysuwa się ciekawie zaprojektowany garaż. Do wnętrza budynku prowadzi ustawny wiatrołap z wydzielonym miejscem na dużą szafę, prowadzący jednocześnie do kotłowni. Strefa dzienna tego domu składa się z jasnego salonu, pięknie doświetlonego szerokim na niemal całą ścianę oknem, jadalni oraz kuchni. W części nocnej znajdziemy trzy wygodne sypialnie (dwie z bezpośrednim wyjściem na taras) oraz łazienkę. Projekt domu dostępny jest w wersji bez garażu - Talita, z garażem jednostanowiskowym - Talita II oraz w wersji z takim samym układem funkcjonalnym, bez garażu, ale dachem dwuspadowym - Kaspian (bez garażu), Kaspian II (z garażem 1-stanowiskowym) oraz Kaspian III (z garażem dwustanowiskowym).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.