ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Intrygujący dom, o ciekawej bryle. Idealny dla ludzi, którzy chcieliby, aby dom podkreślał ich osobowość i indywidualność. Zastosowane w strefie wejściowej do budynku i nad tarasem podcienie stanowią parasol, dający schronienie przed kapryśną pogodą. Wnętrze domu, dzięki wyraźnym podziałom i licznym przeszkleniom, jest bardzo jasne i przestronne. Obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią, praktyczna spiżarnia, niewielka łazienka, wiatrołap z wbudowaną szafą wnękową i dodatkowy pokój/gabinet składają się na przestrzeń mieszkalną parteru. Piętro zaś to w całości strefa prywatna mieszkańców - sypialnia Gospodarzy z osobną garderobą i łazienką, dwa pokoje, rodzinna łazienka z miejscem na wannę. Zawarty w bryle budynku jednostanowiskowy garaż ma bezpośrednie przejście do części mieszkalnej domu, co znacznie ułatwia komunikację, i jest bardzo praktyczne np. kiedy mamy do wypakowania zakupy z samochodu lub gdy pada deszcz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Jagoda Gruca

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
259 000 zł 197 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
442 000 zł 328 000 zł 295 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
26 000 zł 18 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
88 400 zł 65 600 zł 59 000 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA139.0 m²
+ Powierzchnia garażu22.3 m²
Powierzchnia zabudowy155.1 m²
Kubatura netto459.4 m³
Powierzchnia dachu120.0 m²
Powierzchnia dachu płaskiego63.8 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku8.1 m
Min. wymiary działki dł.21.44 m
Min. wymiary działki szer.21.20 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek3
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2019-04-26 12:52

15 minut temu, Gość Darek napisał: Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków technicznych z wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres : dariowaty@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam! Darek
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2019-04-26 12:37

Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków technicznych z wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres : dariowaty@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam! Darek

Darek

+

2017-02-21 08:48

Witam Jestem zainteresowany tym projektem również poproszę o materiały na barszczu djon_dou@list.ru.
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-02-19 15:52

Witam Jestem zainteresowany tym projektem również poproszę o materiały na barszczu djon_dou@list.ru.

Evgeniy

+

2016-08-23 05:49

Dzień dobry, ja z zapytaniem czy nie mozna przenieść kominek bliżej drzwi tarasowych po to aby z drzewem nie chodzić przez cały salon, w końcu z drzewa sie zawsze sypie? Lub przenieść kominek na wprost wejścia z halu-tak aby był widoczny przy wejściu do domu? Drugie pytanie -czy schody można wykonać ze spocznikiem, w związku z tym wydłużyć trochę salon o te brakujące cm dla tych schodów lub jakim kosztem je zmienić na bardziej wygodniejsze. Czy schody w projekcie sa z betonu czy ażurowe? Dodam ,że jak na razie jest to mój faworyt. Strasznie podoba mi się kształt domu, zawieszone bryły, elewacja. Jest super. Wpada w oko
Witam. Tak, można przenieść kominek. Zmiana konstrukcji schodów również jest możliwa, po przez wydłużenie biegu schodów, kosztem powierzchni salonu. Schody w projekcie będą żelbetowe. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.167.47.248
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×