Rzuty

Lucjusz
Rzut parter
Lucjusz
Rzut piętro
Lucjusz
Rzut działki

Elewacje

Lucjusz
Elewacja przód
Lucjusz
Elewacja boczna
Lucjusz
Elewacja boczna
Lucjusz
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Intrygujący dom, o ciekawej bryle. Idealny dla ludzi, którzy chcieliby, aby dom podkreślał ich osobowość i indywidualność. Zastosowane w strefie wejściowej do budynku i nad tarasem podcienie stanowią parasol, dający schronienie przed kapryśną pogodą. Wnętrze domu, dzięki wyraźnym podziałom i licznym przeszkleniom, jest bardzo jasne i przestronne. Obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią, praktyczna spiżarnia, niewielka łazienka, wiatrołap z wbudowaną szafą wnękową i dodatkowy pokój/gabinet składają się na przestrzeń mieszkalną parteru. Piętro zaś to w całości strefa prywatna mieszkańców - sypialnia Gospodarzy z osobną garderobą i łazienką, dwa pokoje, rodzinna łazienka z miejscem na wannę. Zawarty w bryle budynku jednostanowiskowy garaż ma bezpośrednie przejście do części mieszkalnej domu, co znacznie ułatwia komunikację, i jest bardzo praktyczne np. kiedy mamy do wypakowania zakupy z samochodu lub gdy pada deszcz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 259 000 zł 197 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 442 000 zł 328 000 zł 295 000 zł
Elementy zewnętrzne 26 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.